Intensywnie rozwijający się rynek budowlany stawia przed dostawcami prętów zbrojeniowych coraz większe wymagania. Inwestorzy i wykonawcy coraz częściej wykorzystują gotowe elementy gięte i cięte na wymiar, zamiast tak jak dotychczas jedynie pręty o standardowych długościach.

 

    Wychodząc naprzeciw nowym trendom oraz oczekiwaniom klientów firma BSK Return S.A. Zawiercie uruchomiła w październiku 2008 r. jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów prefabrykacji stali zbrojeniowej z siedzibą w Oddziale we Wrocławiu. 

 

  W nowo wybudowanej hali o powierzchni 3 tys. m2 zamontowano linię do przerobu stali, włoskiej firmy Shnell, składającej się z profesjonalnych maszyn typu:

 

    - linia do cięcia prętów na wymiar Shear Line SL300

    - najnowocześniejsze urządzenie podające pręty wraz z magazynem Mega Genius

    - centrum giętarskie RoboMaster 45

    - giętarki automatyczne do przerobu prętów z kręgów Prima 12 oraz Eura 16

    - giętarki ręczne P55 Sintesti

    - nożyce do cięcia C50 Expert

 

  Zbrojenia budowlane wykonywane są w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez klienta ze stali najwyższej jakości klasy AIIIN (BST500s, RB500W, B500SP). Zapasy stali, którymi dysponujemy gwarantują niezakłócony rytm pracy.

 

  Indywidualne podejście do każdego klienta oraz elastyczność w ustalaniu warunków handlowych sprawia, że od lat jesteśmy oceniani przez odbiorców stali jako bardzo solidny i wiarygodny partner handlowy.

 

  Zapraszamy do stałej współpracy. Jesteśmy przekonani, iż gotowa prefabrykacja to przede wszystkim racjonalizacja czasu pracy wykonawców i oszczędność pieniędzy dla inwestorów.